Yalova Derneğimiz Olağan Genel Kurulu’nu yaptı

19 Şubat 2019 Salı
Fenerbahçe Yalova Derneğimizin 13. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Dernek tarafından seçimle ilgili yapılan açıklamalarda şu ifadeler kullanıldı:

“Yalova Fenerbahçeliler Derneğimiz tarihinin en yüksek katılımlı ve coşkulu genel kurulunu gerçekleştirdi. Eski ve yeni üyelerimizin birlik beraberlik içinde, dostluk, kardeşlik, centilmenlik anlayışıyla yarışarak Fenerbahçeli kimliğimize yakışır bir seçim süreci yaşanmıştır. Yalovalı her kesimdeki Fenerbahçeli üyelerimiz ve taraftarlarımız, Genel Kurul süresince yoğun katılımla derneğimize renk katmıştır. Protokol üyeleri ve davetlilerinde yoğun ilgisinin bulunduğu Genel Kurulumuz başladığı gibi dostluk ve centilmenlik içinde sona ermiştir.

Sarı ve Lacivert iki listenin yarıştığı genel kurulumuzda 413 üyemizin 362'si oy kullanmıştır. Kullanılan oyların 3 tanesi geçersiz sayılmıştır. Sonuç olarak; Lacivert Liste : 259 Oy / Sarı Liste :100 Oy alarak büyük çoğunluğu alan Lacivert Liste seçimi kazanmıştır.

Lacivert Liste Yönetim Kurulu Asil Üye;
1-Nedim GÜVEN
2-Kazım TOMRUK
3-Selçuk KARAYAVUZ
4-Ertuğrul EVCİ
5-Doğan ÇAKAR
6-Fatih ŞENOL
7-Ali Tamer KARABIYIK

Yedek Üyeler
1-Doğan EVCİ
2-Ömer ÇAKIR
3-Necla Tiryaki ŞÖLEN
4-İlbars SEVİ
5-Sinem AYKUL

13. Olağan Genel Kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran tüm üye, taraftar, davetli, protokol ve Fenerbahçe sevdalılarına teşekkürlerimizi sunarız. Kaybedenin olmadığı, kazananın ortak paydamız FENERBAHÇE olduğu seçim süreci adımıza yakışır biçimde sorunsuz olarak tamamlanmıştır."
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar