Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu

17 Ocak 2019 Perşembe
Başkanımız Ali Koç, Başkan Vekilimiz Semih Özsoy ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, bugün Ankara’da Bakanlarımızla çeşitli görüşmelerde bulundu. Başkanımız Ali Koç, Bakanlıklara yaptığı ziyaretlerde Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüştü.

Fenerbahçemiz ve ülke sporunun konuşulduğu ziyaretlerin ardından Başkanımız Ali Koç, Bakanlarımıza isimlerinin yazılı olduğu Fenerbahçe forması hediye etti.

Ziyaretlere Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sertaç Komsuoğlu, Turhan Şahin, Ömer Okan, Burak Kızılhan ve Futbol AŞ Yönetim Kurulu Üyemiz Gürel Aydın da katıldı.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara’da Bakanlarımıza ziyarette bulundu