Yöneticilerimiz, Spartak Trnava yönetimiyle bir araya geldi

12 Aralık 2018 Çarşamba
Fenerbahçemizin deplasmanda Slovakya temsilcisi Spartak Trnava ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi D Grubu altıncı hafta maçı öncesi Yönetim Kurulu Üyelerimiz; rakibimiz Spartak Trnava Başkanı, yöneticileri ve UEFA Delegasyonuyla yemekte bir araya geldi.

Ev sahibi takım tarafından organize edilen yemeğe Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Kemal Danabaş ve Selahattin Baki ile Sportif Direktörümüz Damien Comolli ve Dış İlişkiler Sorumlumuz Ece Uysaler’in yanı sıra; Spartak Trnava Başkanı Dusan Keketi, Asbaşkan Michal Peto, Genel Müdür Pavel Hoftych, Dış İlişkiler Direktörü Marian Cerny, UEFA Delegesi Michael Appleby, UEFA Güvenlik Sorumlusu Wayne Nash katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda yenilen yemeğin ardından iki kulüp yöneticileri birbirlerine başarı diledi. Yemeğin sonundaysa Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becan ile Spartak Trnava Başkanı Dusan Keketi, karşılıklı hediye takdiminde bulundu.

Fotoğraflar: Tolga Ovalı

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Yöneticilerimiz, Spartak Trnava yönetimiyle bir araya geldi Yöneticilerimiz, Spartak Trnava yönetimiyle bir araya geldi Yöneticilerimiz, Spartak Trnava yönetimiyle bir araya geldi Yöneticilerimiz, Spartak Trnava yönetimiyle bir araya geldi Yöneticilerimiz, Spartak Trnava yönetimiyle bir araya geldi Yöneticilerimiz, Spartak Trnava yönetimiyle bir araya geldi Yöneticilerimiz, Spartak Trnava yönetimiyle bir araya geldi