Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı

25 Eylül 2018 Salı
Kulübümüzün genç nesillere Fenerbahçe ruhunu, kültürünü ve tarihini aktarmak üzere başlattığı Fenerbahçe Futbol Takımı Otobüsü ile Stadyum ve Müze turu bugün itibarıyla başladı. Turun ilk misafirleri Fenerbahçe Eğitim Kurumları'ndan ilköğretim 5. sınıf öğrencileri ve öğretmenleri oldu. 

HER SALI OKULLARDAN FENERBAHÇE OTOBÜSÜYLE ÖĞRENCİLER GELECEK

"Okul Çocukları için Fenerbahçe Takımı Otobüsü ile Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu” her ilköğretim okulunun katılımına açık. Her hafta salı günü otobüslerle okullarından alınan öğrenciler Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ne getirilecek.

Bugünkü tura Fenerium Genel Müdürü Mümtaz Karakaya ile Pazarlama Müdürü Tezcan Şaylı da eşlik etti. Öğrenciler ve öğretmenleri, özel rehberler eşliğindeki tur kapsamında, Soyunma Odaları, Yönetim ve Basın Locaları, Canlı Yayın Anlatım Odası, Yedek Kulübesi gibi en merak edilen alanları gezerek Fenerbahçe kültürünü yakından görüp tanıma fırsatını yakaladı ve bol bol fotoğraf çektirdi.

KUPALARI İNCELEDİLER

Öğrenciler daha sonra Fenerbahçe Müzesi’ne giderek Fenerbahçe Futbol Takımı'nın kazandığı 28 ulusal şampiyonluğun kupaları dahil çeşitli branşlarda alınmış ödülleri inceledi.

Kulübümüzün Kurtuluş Savaşı'na destek için silah kaçırma faaliyetlerini anlatan canlandırmaları da ilgiyle takip eden ziyaretçiler, müze rehberlerinden Fenerbahçe tarihiyle ilgili bilgiler edindi. Yaklaşık 1,5 saat süren Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu'nun sonunda öğrenciler, özel hazırlanmış katılım sertifikalarını da aldı.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

‘Okul Çocukları İçin Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu’na katılmak isteyen ilköğretim okullarımız, başvurularını info@fenerbahceefsanesi.com mail adresine yapabilirler.

Not: Okullarımız için katılım kontenjanı 38 kişi ile sınırlı olacak. 

Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu, haftanın her Salı günü saat 10.00’da yapılacak.

Tüm bilgi ve detaylar için başvuru adresi: info@fenerbahceefsanesi.com

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı Okul çocukları için ’Fenerbahçe takım otobüsüyle stadyum ve müze turu’ başladı