Onur Başar: Sahaya 3 puan için çıkacağız ve seriyi devam ettireceğiz

23 Eylül 2018 Pazar
Futbol Takımımızın İdari Menajeri Onur Başar, Beşiktaş maçıyla ilgili Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalar yaptı. Derbi öncesi Takımımızı yalnız bırakmayan taraftarlarımızın desteğinin önemine değinen Onur Başar, sahaya 3 puan için çıkacaklarını söyledi ve seriyi devam ettireceklerinin altını çizdi.

Onur Başar, “Bu derbi maçının tüm futbol ailesine hayırlı olmasını diliyoruz. Fenerbahçe olarak her zaman derbi maçlarına özel bir hazırlanış bir şeklimiz vardır. Taraftarlarımız bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadılar ve bırakmayacaklar da. Taraftarlarımızı burada görmek camiamız için o kadar önemli ki, oyuncularımızın motivasyonu için ve özellikle aramıza yeni katılan oyuncuların Fenerbahçe ruhunu ve Fenerbahçe taraftarının ruhunu anlaması için çok güzel bir örnek. Bu görüntü çok eşsiz bir görüntü. Bize yazıp antrenmanlara gelme talebinde bulunan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Yarın akşam stadımızdaki atmosferin nasıl olacağının bir göstergesidir bu. Bu, derbi maçın ilk adımıdır. Bundan sonraki adımlar oyuncularımızdan gelecektir. Biz takım olarak inanıyoruz. Sahaya 3 puan için çıkacağız ve o seriyi devam ettireceğiz. Bu maç için takım olarak her şeyimizi vereceğiz” dedi.

Başkanımızın, yönetimimizin ve taraftarlarımızın gücünün çok önemli olduğunu hatırlatan Onur Başar, “Bir futbol kulübü için olmazsa olmaz şeyler. Bu güçle, bu destekle, bu inançla bu takımın bu sene 4. yıldızı takmaması için hiçbir sebep yok.  Buna can-ı yürekten inanıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.