Başkanımız ve Yöneticilerimiz Dinamo Zagreb yönetimiyle bir araya geldi

20 Eylül 2018 Perşembe
Fenerbahçemizin deplasmanda Hırvatistan temsilcisi Dinamo Zagreb ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi D Grubunda ilk maçı öncesi Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, rakibimiz Dinamo Zagreb Başkanı, yöneticileri ve UEFA Delegasyonuyla yemekte bir araya geldi.

Ev sahibi takım tarafından organize edilen yemeğe Başkanımız Ali Koç, Dinamo Zagreb Kulüp Başkanı Mirko Brisic, UEFA Delegesi Geir Thorsteinsson, UEFA Delege Mihmandarı Darko Cvitkovic, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Metin Şen, Fethi Pekin, Ozan Korman Tarman, Mustafa Kemal Danabaş, Selahattin Baki ve Sportif Direktörümüz Damien Comolli ile Dinamo Zagreb Kulüp Başkan Vekili Tomislav Sveetina, Kulüp CEO’su Igor Kodzoman, Yönetim Kurulu Üyesi Amra Peternel, Denetim Kurulu Başkanı Miroslav Rozic ile  Denetim Kurulu Üyesi Ognjen Naglic katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda yenilen yemeğin ardından iki kulüp başkanları ve yöneticileri birbirlerine başarı diledi ve karşılıklı hediyeler sunuldu.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Başkanımız ve Yöneticilerimiz Dinamo Zagreb yönetimiyle bir araya geldi Başkanımız ve Yöneticilerimiz Dinamo Zagreb yönetimiyle bir araya geldi