Başkanımız Ali Koç’tan Mustafa Özşenol’a teşekkür

16 Eylül 2018 Pazar
Başkanımız Ali Koç, Konya'da takımımızı ağırlayan Novotel'in sahibi ve Özşenol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özşenol ile bir araya geldi.

Başkan Ali Koç, Özşenol'a imzalı Fenerbahçe forması ile 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından 100. yıl için hazırlanan ve kulübün tarihini anlatan Asr-ı fener kitabını hediye etti.

Burada Mustafa Özşenol'a teşekkürlerini ileten Başkanımız Ali Koç, “Hem A takımımız, hem u21 ekibimiz, hem de Kulübümüz adına, bizi ağırladığınız ve sıcak misafirperverliğiniz, ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum. Konya’ya ayak bastığımızdan beri yanımızdasınız. Maçı da beraber izleyeceğiz. İnşallah hep beraber mutlu oluruz “ dedi.

Özşenol da Başkan Ali Koç'un Türk sporuna yeni bir ahenk getireceğini söyledi ve formamızda yer alan Lefter Küçükandonyadis logusunun hikayesini anlattı:

“Sizin başkan olmanızla Türk futboluna sevgi, barış ve kardeşlik geldi. İnanıyorum diğer takımlarda bu sayede örnek projeler yapacak. Türk sporuna uyum ve ahenk getireceksiniz. Ayrıca bu sezon Lefter Küçükandonyadis sezonu olduğu için Kulübümüze bir mesaj attım. Lefter Küçükandonyadis’in isminin, resminin olduğu logosunun formanın bir köşesinde yer almasını istedim ve bu formanın da koleksiyon forması olmasını istedim. Beni kırmadılar. Çünkü bizlerde yüzlerce çubuklu var. Bu çubuklu daha farklı olacaktı. Çok teşekkür ediyorum.” 

Fotoğraflar: Tolga Ovalı

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Başkanımız Ali Koç’tan Mustafa Özşenol’a teşekkür Başkanımız Ali Koç’tan Mustafa Özşenol’a teşekkür Başkanımız Ali Koç’tan Mustafa Özşenol’a teşekkür Başkanımız Ali Koç’tan Mustafa Özşenol’a teşekkür Başkanımız Ali Koç’tan Mustafa Özşenol’a teşekkür Başkanımız Ali Koç’tan Mustafa Özşenol’a teşekkür Başkanımız Ali Koç’tan Mustafa Özşenol’a teşekkür