Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı

16 Eylül 2018 Pazar
Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında deplasmanda bu akşam Atiker Konyaspor ile karşılaşacak. Dün akşam saatlerinde Konya’ya ulaşan kafilemizin gün içerisinde özel ziyaretçileri vardı.

Başkanımız Ali Koç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve takım kaptanımız Volkan Demirel, kas hastalığı bulunan Büşra Ateş, kelebek hastalığı olan Tuğra Kuyumcu ve 8 aylık hamile Şeyma Şeflek ile bir araya geldi.

Görüşmede konuklara imzalı Fenerbahçe forması hediye edilirken; Büşra Ateş de kendi yazdığı “Ağlayan Kalpler” isimli şiirsel romanından Başkan Ali Koç ve kaptan Volkan Demirel'e hediye etti.
 


Büşra Ateş: “İnsanın hayatında olabilecek en güzel anlardan birini yaşadım”

Fenerbahçe'yi, Başkan Ali Koç'u ve Volkan Demirel'i çok sevdiğini söyleyen Büşra Ateş, kitabının hikayesini ve duygularını şu sözleriyle anlattı:

“Hastalığımdan dolayı okula gidemedim ve eğitimimi evde aldım. Hastanede geçirdiğim zor günlerden sonra kendi hayatımdan yola çıkarak bu kitabı yazdım. Üniversite sınavında da bu sene psikoloji bölümünü kazandım.  Amacım bu kötü günlerde insanlara bir yol çizebilmek, umut olabilmekti.

Başkanımın da desteğini aldım bugün. Çünkü hep O’nunla tanışmak istiyordum. İçtenliğine, samimiyetine, iyi niyetine hep inandım. Takım olarak da güzel günler göreceğimize inanıyorum. Çünkü ben hayatımda hep kötü günlerin sonunda güzel bir şeyler yapabildim. Çok teşekkür ediyorum. İnsanın hayatında olabilecek en güzel anlardan birini bugün yaşadım. Ve çok sevdiğim Volkan Demirel ile de tanıştım. Tüm takımın güzel şeyler yapacağına inanıyorum.”
 
Büşra'ya bir güzel haber de Mustafa Özşenol'dan geldi. Konya'da takımımızı ağırlayan Novotel'in sahibi ve Özşenol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özşenol, Büşra’nın üniversite masraflarını karşılayacaklarını açıkladı.

 
 
Tuğra’nın hayali gerçekleşti

Kelebek hastalığı olan Tuğra Kuyumcu'nun babası Onur Kuyumcu da kendilerine bu fırsatı tanıyan Kulübümüze ve Başkanımıza teşekkür etti. Aynı zamanda sıkı bir Volkan Demirel hayranı olan Tuğra, “Burada olduğum için çok mutluyum. Volkan ağabeyi bu kadar sevmemin nedeni de kendisi gördüğüm en büyük Fenerbahçeli” dedi.
 
Gecenin 3'üne kadar beklediler
 
Gecenin 3’üne kadar Başkanımız Ali Koç ve kafilemizle tanışmak için otelin önünde bekleyen 8 aylık hamile Şeyma Şeflek ve eşi Ali Şeflek de ziyaretçiler arasındalardı. Durumdan sabah haberdar olduklarını belirten Başkanımız Ali Koç, çiftten hikayelerini anlatmalarını istedi.
 


"Hikayemiz Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde başladı" diyen Ali Şeflek, "Eşimle 19 Temmuz’da tanıştık. Şu an benim kadar Fenerbahçeli. Başkanımızın samimiyeti bize Fenerbahçe aşkını tekrar yaşattı. Şampiyon olmaksak bile içimizdeki Fenerbahçe aşkımız alevlendi. Kalpler beraber" dedi.
 
8 aylık hamile olan Şeyma Şeflek de, "6. aya kadar çocuğumuzun dünyaya erkek olarak geleceğini biliyorduk ve aldığımız Fenerbahçe formasına çocuğumuzun ismi olarak belirlediğimiz Yağız adını yazdırdık.  Sonrasında çocuğumuzun cinsiyetinin kız olduğunu öğrendik.Bu forma kızımıza hediye olarak kalacak" diye konuştu.

Başkanımız Ali Koç, birlikte fotoğraf çektirdiği konukların formalarını imzalarken, hepsini Kadıköy’de ağırlayacaklarını açıkladı.  Ziyaretin sonunda toplu halde objektiflere poz verildi.

Fotoğraflar: Tolga Ovalı
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı Konya’da çok özel ziyaretçilerimiz vardı