Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi

10 Eylül 2018 Pazartesi

Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt ve Voleybol Şubesi Yardımcısı Muhittin İlker Dinçay, yeni sezon hazırlıklarını Serkan Acar Resort&Sport Topuk Yaylası’nda sürdüren Erkek ve Kadın Voleybol Takımımızı ziyaret etti.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız, 4 Eylül’de başladığı Topuk Yaylası kampını bugün tamamlarken; Kadın Voleybol Takımımız ise bugün itibariyle sezon hazırlıkları için Düzce’ye gitti.

Voleybol Şubesinden Sorumlu Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt ve Voleybol Şubesi Yardımcısı Muhittin İlker Dinçay da takımlarımızın kampını ziyaret etti ve her iki takımın sporcu, teknik ve idari heyetiyle yemek yedi.

“Fenerbahçe Spor Kulübü her zaman öncü oldu”

Yeni sezon hazırlıklarını Serkan Acar Resort&Sport Topuk Yaylası’nda sürdüren Erkek ve Kadın Voleybol Takımımızı ziyaret eden Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt ve Voleybol Şubesi Yardımcısı Muhittin İlker Dinçay, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Takımlarımızın yeni sezona en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade eden Yöneticilerimiz, kulübümüzün, ülkemizde voleybol adına öncü olduğunu da söyledi.

Bayazıt: Yeniden zirvede olabilmek için sezona başlıyoruz

Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, “Fenerbahçe Erkek ve Kadın Voleybol Takımlarımızın sporcu ve teknik heyetiyle beraber Topuk Yaylası’ndayız. Yeni sezon hazırlıkları için takımlarımız burada kamp yapıyor. Yeni transferlerle takımlarımızı güçlendirdik. Bu vesileyle de aramıza katılan oyuncularımıza ve teknik ekibimize hoş geldiniz demek istiyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak ülkemizde voleybola dair çok güzel şeyler yaptık. Hep önde olduk ve en iyi işlere imza attık. Gerek ulusal gerekse de uluslararası alanlarda şampiyonluklar ve başarılar yaşattık. Bu sezon da yeniden şampiyonluklar için, yeniden zirvede olabilmek için sezona başlıyoruz.” dedi.

Dinçay: Her şey çok güzel olacak

Voleybol Şubesi Yardımcısı Muhittin İlker Dinçay ise, “Erkek takımımız bir haftadır burada kamp yapıyordu, bugün de kadın voleybol takımımızın kampı başlıyor. Takımlarımızla bir araya geldik ve beraber yemek yedik. Çok da güzel bir tesise sahibiz. Takımlarımız da iyi durumda, geri dönüşleri de olumlu olarak aldık. İnşallah her şey çok güzel olacak. Her iki takımımıza da başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi Yöneticilerimiz voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi