Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı

08 Eylül 2018 Cumartesi
1907 Ünifeb (Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği) tarafından, Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü’nde düzenlenen 15’inci konsey toplantısına, Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş’ın yanı sıra 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı A. Ruşen Çetin ve 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Can Gebetaş katıldı.

Okan Üniversitesi’nin Tuzla Kampüsü’nde yer alan Mevlana Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, 1907 ÜNİFEB ile ilgili başta mali ve idari olmak üzere birçok konu değerlendirilirken, gelecek dönem planlaması da konuşuldu.

Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş ile katılımcılar, öğrencilerin sorularını cevaplarken, etkinliğin sonunda hediye takdimi de yapıldı.

Toplantının ardından Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş ve 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı A. Ruşen Çetin, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Danabaş: Fenerbahçe’nin geleceği olan gençlerle bir arada olmak mutluluk verici

Yönetim Kurulu Üyemiz Danabaş, “Ben, 1907 Unifeb tarafından düzenlenen bu konseylere, 1907 Fenerbahçe Derneği üyesi olarak katılıyordum. Bu yıl ise aynı konseyde Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olarak yer aldım. Fenerbahçemizin geleceği olan üniversiteli gençlerimizle beraber keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Elimden geldiğince gençlerimizin sorularına cevap vermeye çalıştım. Ünifeb, hakikaten Fenerbahçe’nin geleceği ve pırıl pırıl gençlerden oluşan bir grup. Öyle ki bu grup, Fenerbahçemizi her mecrada destekliyor. Aynı zamanda önemli sosyal sorumluluk projelerine de imza atılıyor. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak elimizden geldiğince bu tarz güzel işleri destekliyoruz ve kendilerine bu nazik davetleri için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Çetin: Ünifeb’i her zaman destekliyoruz

1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Çetin ise “1907 Fenerbahçe Derneği olarak Ünifeb’e destek veriyoruz. Onlarla bir takım sosyal sorumluluk projeleri de yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her yıl Anıtkabir’e gidiliyor. Başkanımız Sayın Ali Koç’un başlattığı bir etkinlik bu ve sayılar da giderek artmakla beraber ses de getiriyor. Onlarla hem kulüp içerisinde hem stat içerisinde hem de 1907 Fenerbahçe Derneği içerisinde değişik ve farklı etkinlikler yapıyoruz. 'Kalpleri Fetheden Renkler' projesinde de beraber çalışıyoruz." dedi.

Fotoğraflar: Burak Saltık

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş 1907 ÜNİFEB’in konseyine katıldı