Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı

14 Ağustos 2018 Salı

Fenerbahçemizin Benfica ile 1-1 berabere kaldığı Şampiyonlar Ligi 3. eleme turu maçı sonrası Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, futbol takımımızın oyuncularıyla birlikte taraftarımızı selamladı.

Taraftarımız deplasmanda 1-0 kaybettiğimiz maçın rövanşındaki 1-1'lik sonucun ardından tribünleri terk etmeyerek takımımıza ve kulüp yönetimimize destek tezahüratları yaptı. Bunun üzerine takımımız soyunma odasından tekrar sahaya döndü. Futbolcularımıza Başkanımız Ali Koç ve yöneticilerimiz de eşlik etti. 

Fotoğraflar:Semih Bahadır

 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı Başkanımız ve Yöneticilerimiz Benfica maçı sonrası takımla beraber taraftarımızı selamladı