Sıla Çalışkan: "Fenerbahçe’de oynamak çocukluk hayalimdi"

29 Haziran 2018 Cuma
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın yeni transferi Sıla Çalışkan, Resmi İnternet Sitemize açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’de oynamanın çocukluk hayali olduğunu ve bu hayali gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu belirten Sıla, tüm kupalara talip olduklarını söyledi.

İlk olarak Fenerbahçe’de oynamanın çocukluk hayali olduğunu belirten Sıla, “Fenerbahçe’nin koyu bir taraftarıyım. Bu armayı taşımayı çok istiyordum, bu hayalim gerçekleşti. Böyle büyük bir camiada olduğum için çok mutluyum” dedi.

Fenerbahçe taraftarıyla ilgili de değerlendirme yapan başarılı voleybolcu, “Fenerbahçe taraftarı takımını her zaman her yerde destekliyor. Onlar sayesinde nerede olursak olalım evimizde gibi oynuyoruz” diye konuştu.

Süre aldıkça elinden gelenin en iyisini yapacağını da sözlerine ekleyen Sıla, takım olarak hedeflerini ise şu sözlerle ifade etti: “Sezon boyunca mücadele edeceğimiz tüm kupalara talibiz.”

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Sıla Çalışkan: "Fenerbahçe’de oynamak çocukluk hayalimdi" Sıla Çalışkan: "Fenerbahçe’de oynamak çocukluk hayalimdi" Sıla Çalışkan: "Fenerbahçe’de oynamak çocukluk hayalimdi" Sıla Çalışkan: "Fenerbahçe’de oynamak çocukluk hayalimdi" Sıla Çalışkan: "Fenerbahçe’de oynamak çocukluk hayalimdi" Sıla Çalışkan: "Fenerbahçe’de oynamak çocukluk hayalimdi" Sıla Çalışkan: "Fenerbahçe’de oynamak çocukluk hayalimdi"