TARAFTARLARIMIZA ÖNEMLİ DUYURU

21 Haziran 2018 Perşembe
Özellikle son dönemde tarafımıza, kulübümüzden yapılan açıklamalara rağmen, Başkanımızın da ismi kullanılarak taraftarlarımıza telefon yoluyla forma satışı, dergi aboneliği, kulüp üyeliği gibi hizmetlerin satışının yapılmaya çalışıldığı yönünde ihbarlar gelmektedir.
 
Bir kez daha belirtmek isteriz ki, kulübümüzün herhangi bir biriminden taraftarlarımız aranarak, herhangi bir satış veya üyelik operasyonu yürütülmemektedir.
 
Taraftarlarımız:
 
  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerini, kulübümüzün yetkili satış noktaları olan Fenerium mağazalarımızdan veya fenerium.com.tr üzerinden temin edebilir,
  • Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi yayın organlarından kulübümüze üyelik işlemleriyle alakalı bilgi edinme kısımlarını inceleyerek, üyelik işlemleri ve başvuru süreciyle alakalı en sağlıklı bilgiyi alabilirler.
  • Resmi dergimize abonelik sistemi, kulübümüzle herhangi bir ilgisi olmayan kötü niyetli insanlar tarafından yapıldığı yönünde istihbarat aldığımız usulsüz satışlar nedeniyle durdurulmuştur. Bu nedenle, dergi abonelik sistemiyle ilgili herhangi bir çalışma şu an için söz konusu değildir. Taraftarlarımız, resmi dergimizi gazete bayilerinden (Yaysat satış noktaları) aylık olarak satın alabilirler.
 
Büyük Fenerbahçe Taraftarından ricamız, yukarıda bahsedilen yöntemler dışında, herhangi bir korsan satış biçimiyle muhatap olduklarında, ivedilikle kolluk kuvvetlerine ihbarda bulunmaları ve kulübümüzün, taraftarımızla sağlıklı bir etkileşim adına, kötü niyetli odaklara karşı yürüttüğü çalışmalara katkıda bulunmalarıdır.
 
Taraftarlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyururuz.
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ