Yöneticilerimiz Stadımızdaki Kombine Kart Merkezi’ni Ziyaret Etti

20 Haziran 2018 Çarşamba
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi kombine kartlarının 2018-2019 Futbol Sezonu yenileme sürecine eski hak sahibi taraftarlarımız yoğun ilgi gösterirken, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Kemal Danabaş ve Metin Sipahioğlu, stadımızdaki kombine kart merkezini ziyaret etti.

Mustafa Kemal Danabaş: “Taraftarımız ve kongre üyelerimiz kombinelere ciddi ilgi gösteriyor”

Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş, Fenerbahçe Televizyonu’na yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Kombine yenileme sürecinde üçüncü günü geride bırakıyoruz. Taraftarımızın ve kongre üyelerimizin çok ciddi bir şekilde ilgisi söz konusu. Bu da çok sevindirici bir olay. Bu sene yeni bir düzenlemeye geçtik. İlk defa passo.com.tr üzerinden online satışa başladık. Şu an itibariyle de satışlarımızın yaklaşık yüzde 50’si online gerçekleştiriliyor. Bu da taraftarımıza bir kolaylık sağlıyor. Bunun yanında Başkanımızın her zaman söylediği gibi, ‘Çorbada herkesin tuzu olsun’ düşüncesiyle herkesi bir an önce kombinelerini yenilemeye ve yeni sezon öncesi takımının yanında yer almaya davet ediyorum. Herkese bir kez daha teşekkür ederim.”

Yeni sezonda geçerli olacak kombine kartlar için, eski hak sahiplerine tanınan yenileme süresi, 26 Haziran Salı günü sona erecek. 24 Haziran 2018 Pazar günü yalnızca passo.com.tr web sitesi üzerinden yenileme işlemi yapılabilecektir.

Kombine kartlarında değişiklik yapmak isteyen hak sahipleri, 27 Haziran 2018 Çarşamba günü, stadımızdaki kombine merkezine gelerek değişiklik işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Yenileme sürecinin sonrasında, Kongre ve Temsilci Üyelerimiz için 29-30 Haziran tarihlerinde yeni sezon kombine kart satışından öncelikli olarak yararlanabileceklerdir. 2018-19 sezonu kombine kartlarının genel satışı ise 3 Temmuz 2018 Salı günü başlayacaktır.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Yöneticilerimiz Stadımızdaki Kombine Kart Merkezi’ni Ziyaret Etti Yöneticilerimiz Stadımızdaki Kombine Kart Merkezi’ni Ziyaret Etti Yöneticilerimiz Stadımızdaki Kombine Kart Merkezi’ni Ziyaret Etti