13 Haziran 2018 Çarşamba
Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı sponsoru Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Yönetim Kurulu Üyesi Semih Özsoy ve eski Asbaşkanlarımızdan Ozan Balaban Fenerbahçe TV’ye şampiyonluğu değerlendirdi.

Ferit Şahenk: "Seyircimiz olmasaydı bunlar çok zor olurdu"

“Böyle güzel bir akşamda burada olmak benim için müthiş bir şeref” ifadeleriyle sözlerine başlayan Ferit Şahenk, “Bu kupa bu camiaya, bu kulübe, sarı laciverte yakışırdı. Bunu aldık, gururluyuz ama bu salonu dolduran seyircimiz olmasaydı bunlar çok zor olurdu. Başta Obradovic hocamız olmak üzere tüm oyuncular ve yönetimi kutluyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Semih Özsoy: "Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz"

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Semih Özsoy, şampiyonluktan dolayı mutlu olduklarını ve emeği geçen herkesi kutladıklarını söyledi. Semih Özsoy, “Mutluyuz, gururluyuz. En kolay kupamız oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Hakikaten çok güzel bir duygu” dedi.

Ozan Balaban: “Çok güzel bir sezonu kupayla kapadık”

Eski Asbaşkanlarımızdan Ozan Balaban ise, “Çok güzel bir sezonu kupayla kapadık. Bu müthiş taraftara böyle bir kapanış yakışıyordu. Bu takım daha nice kupalar kazanacak. Hayırlısıyla herkese kutlu olsun” diye konuştu.