Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

25 Mayıs 2018 Cuma
Başkanımız Aziz Yıldırım, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen organizasyonda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Organizasyona Başkanımızın yanı sıra Başkanvekilimiz Mithat Yenigün, Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Fenerbahçemizin 3 yıllık vizyonunun basın mensuplarına anlatıldığı sohbet toplantısında Ar-Ge Lideri Cem Ülkeroğlu,  geleceğe yönelik planların  içinde yer alan projelerin sunumunu yaptı.

Fenerbahçemizin, önümüzdeki 3 yıllık vizyonunun anlatıldığı sohbet toplantısının ardından Başkanımız Aziz Yıldırım, basın mensuplarını iftar yemeğinde ağırladı.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi