FBÇGK Katılımcıları, Sakarya BŞB. Maçı Öncesinde Seremoniye Çıktı

23 Mayıs 2018 Çarşamba
Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final 1. mücadelesinde Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynadığı Sakarya BŞB. maçı öncesinde Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları Çak Seremonisine çıktı. 

Maç öncesinde Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtlerini giyerek parkede hazır bulunan çocuklar, sahaya çıkan erkek basketbol takımımıza Çak Seremonisi ile başarılar dilediler ve dünyanın en güzel takımıyla unutulmaz bir deneyim yaşadılar. FBÇGK’li çocuklar, seremoninin ardından aileleriyle birlikte tribünlerdeki yerlerini alarak maç boyunca takımızı desteklediler.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün sosyal medya adreslerinde yapılan duyuru sonrasında telefonla kayıt yatırarak seremonide yer alma şansı elde eden katılımcılar, bu eşsiz hatıra için FBÇGK ekibine teşekkürlerini iletti.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Mayıs ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/cocukgenclik/haberler/fbcgk-mayis-ayi-etkinlik-takvimi-belli-oldu-461.html

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında aşağıdaki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: 
0(216) 542 16 93 (Gizem) 
0(216) 542 16 43 (Pelin)
0(216) 542 16 71 (İrem) 
0(216) 542 16 38 (Didem) 
0(216) 542 16 90 (Selin) 

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri: 
Facebook: @FenerbahceCocukGenclik 
Twitter-Instagram: @FBCocukGenclik 
İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

FBÇGK Katılımcıları, Sakarya BŞB. Maçı Öncesinde Seremoniye Çıktı FBÇGK Katılımcıları, Sakarya BŞB. Maçı Öncesinde Seremoniye Çıktı