FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE BAĞIŞ YAPANLARA ŞÜKRANLARIMIZLA

22 Mayıs 2018 Salı

2018-2019 Öğretim yılında faaliyete başlamak üzere hazırlıkları süren Fenerbahçe Üniversitesi için bir süredir devam etmekte olan bağış kampanyası çerçevesinde, 1.000 TL ve üzeri tutarda katkıda bulunanlardan toplam 1.316.563,68 TL’lık kaynak sağlanmıştır.

Fenerbahçe Üniversitesi için yaptıkları değerli katkı nedeniyle kendilerine şükranlarımızı ifade etmek üzere bağışçılarımız için hazırlanan Şükran Belgeleri tarafımıza ilettikleri posta adreslerine gönderilmektedir. Bağış yaptıkları halde Şükran Belgesi kendilerine ulaşmayanların, bağış yaptıkları tarih, tutar ve banka bilgileri ile posta adreslerini begum.tataroglu@fbu.edu.tr adresine iletmelerini rica ederiz. Üniversitemize kuruluş aşamasında yaptıkları büyük küçük her tutardaki katkılarla destek veren bağışçılarımıza en içten şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu arada, Fenerbahçe Üniversitesi'ne bağış yapan bağışçılardan Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, şükran belgesini Fenerbahçe Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof.Dr. Ali Rıza Büyükuslu'nun elinden aldı.

Fenerbahçe Üniversitesi'ne destek vermek isteyenler, aşağıdaki banka hesap numarasına havale ile veya https://www.fenerbahce.org/fenerbahce-universitesi/odeme.asp linkinden online ödeme yöntemiyle bağış yapabilirler.

 


FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ BAĞIŞ

Şube Adı             :DENİZBANK KOZYATAĞI TİCARİ MERKEZ
Hesap No            : 5830-14748460-351
IBAN No              : TR92 0013 4000 0147 4846 0000 01


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE BAĞIŞ YAPANLARA ŞÜKRANLARIMIZLA FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE BAĞIŞ YAPANLARA ŞÜKRANLARIMIZLA FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE BAĞIŞ YAPANLARA ŞÜKRANLARIMIZLA FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE BAĞIŞ YAPANLARA ŞÜKRANLARIMIZLA