Belgrad’dan Renkli Görüntüler

18 Mayıs 2018 Cuma

Turkish Airlines Euroleague Final-Four organizasyonunun en önemli parçalarından biri olan ve basketbol heyecanının farklı etkinliklerle bir araya geldiği Fan-Zone aktiviteleri, bugün Belgrad’ın tarihi ve turistik mekanlarının başında gelen Kalamegdan’da başladı.

Euroleague sponsorlarının da yer aldığı organizasyonda Euroleague'in efsane oyuncuları One Team etkinliği kapsamında basketbolseverler ile bir araya geldi.

Eski oyuncularımızdan Mirsad Türkcan'ın yanı sıra İbrahim Kutluay, Ramunas Siskauskas, Joe Arlauckas, Nikola Vujcic, Matjaz Smodis, Dusko Savanovic, Konstantinos Tsarsaris, Theodoros Papaloukas’ın yer aldığı efsane takım, minik basketbolseverlerle bir maç yaptı. Organizasyona Euroleague Başkanı ve CEO'su Jordi Bertomeu da katıldı. Oyuncular, maçın ardından fotoğraf çektirdi.

Euroleague Kupası'nın da sergilendiği fan zone alanında taraftarlar kupayla da fotoğraf çektirdi.

Basketbolseverler, 3 gün boyunca, Kalamegdan’ın ev sahipliği  Fan-Zone’da düzenlenecek çeşitli etkinliklere katılabilecek.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler Belgrad’dan Renkli Görüntüler