Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret

16 Mayıs 2018 Çarşamba

Fenerbahçe Spor Kulübü Eğitim Komitesi ile Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü olarak; Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan gelen öğrenci ve öğretmenlerden oluşan 35 misafiri stadımızda ağırladık.

Eğitim Komitesi Direktörü Barbaros Gönençgil’in önderliğinde müzemizi ziyaret eden öğrenciler, şampiyonluk kupalarımıza ve Atamız tarafından kulübümüze hediye edilen Atatürk büstüne yoğun ilgi gösterdiler.

Sarıyer’den gelen öğrencilere FBÇGK ekibi tarafından Fenerbahçe ve Türk bayrakları hediye edildi. Saha kenarında fotoğraflar çeken, tezahüratlar yapan çocukların sevinci görülmeye değerdi. Stat gezisi boyunca bayraklarını coşkuyla sallayan çocuklar ve öğretmenleri, bu imkanı onlara sağlayan Eğitim Komitesi ve FBÇGK ekiplerine teşekkürlerini iletti.

Okul öğretmenlerinden Şükriye Bülbül, teşekkürlerini şu şekilde ifade etti:

"Öğrencilerimize kattığınız sevinç için sonsuz teşekkürler. İyi ki Fenerbahçe var, büyüklüğünü yine gösterdi. Çocuklar bu atmosferde olmaktan dolayı çok mutlu oldular. Şahsım, diğer öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerimiz adına Fenerbahçe Spor Kulübü Eğitim Komitesi ile Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne tekrar teşekkür ediyorum."

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Mayıs ayı içerisindeki etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/cocukgenclik/haberler/fbcgk-mayis-ayi-etkinlik-takvimi-belli-oldu-461.html

Etkinliklerden haberdar olmak için Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün aşağıdaki sosyal medya adreslerini takip edebilirsiniz.

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @FBCocukGenclik
İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret Fahrettin Aslan Ortaokulu’ndan Stadımıza Ziyaret