FBÇGK Katılımcıları, Kadın Basketbol Takımımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı

24 Nisan 2018 Salı
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Katılımcıları, kadın basketbol takımımızın Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Çeyrek Final serisi 1. Maçında Beşiktaş takımıyla Metro Enerji Salonu’nda oynadığı maç öncesinde seremonide yer aldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Tuzla Şubesi aracılığıyla önceden davet edilen katılımcılar, maç öncesinde Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtlerini giyerek parkenin kenarında sıralandı. Ardından basketbolcularımızla birlikte el ele sahaya çıktılar. Basketbolcularımıza maç öncesinde başarılar dileyen çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Seremoniye katılan çocukların aileleri de en az çocukları kadar heyecanlanarak kendilerine bu şansı veren Çocuk ve Gençlik Kulübü ekibine teşekkürlerini iletti.

6-12 yaş aralığındaki çocuklar Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcısı olmanın avantajıyla erkek basketbol, kadın basketbol, erkek ve kadın voleybol maçlarımızda seremoniye çıkıyor.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Nisan ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/cocukgenclik/haberler/fbcgk-nisan-ayi-etkinlik-takvimi-belli-oldu-439.html

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: 
0(216) 542 16 93 (Gizem) 
0(216) 542 16 43 (Pelin) 
0(216) 542 16 71 (İrem)
0(216) 542 16 38 (Didem) 
0(216) 542 16 90 (Selin)     

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:
Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @FBCocukGenclik
İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

FBÇGK Katılımcıları, Kadın Basketbol Takımımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı FBÇGK Katılımcıları, Kadın Basketbol Takımımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı FBÇGK Katılımcıları, Kadın Basketbol Takımımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı FBÇGK Katılımcıları, Kadın Basketbol Takımımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı