FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı

23 Nisan 2018 Pazartesi
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde sürpriz aktiviteler ve eğlence dolu bir kutlama düzenledi.

FBÇGK katılımcılarına özel hazırlanan bu eğlencede çocukları kapıda maskot bando ile karşılayan ekip, gelen konuklara bayrak ve Ülker’in sponsorluğu ile küçük ikramlar sundu.

Çocukların coşkusu doruğa çıktı

Kutlama alanındaki ahşap mimari atölye masalarında ve boyama duvarında eşsiz çalışmalar yaptılar. Top havuzunda zıplayıp, maskot bando eşliğinde dans ettiler. Palyaçoların yanı sıra bir çok maskot da çocukları eğlendirdi.  Yüz boyama ve sosis balon için uzun kuyruklar oluşturdular. Tiyatro izleme etkinliğinde de tüm dikkatler sahnedeydi. Karikatürist İrfan Ünalan ile birlikte çocuklar çeşitli çizimler yaptılar.

Fenerbahçe Spor Kulübü Ailelere Yönelik Sosyal Sorumluluk ve Çocuk Hakları Komitesi, kutlama alanında toplanan kitap ve oyuncakları gerekli yerlere ulaştırmak üzere teslim aldı.

Mısırbilimci Yazar Perihan Sadıkoğlu’nun “Peri’nin Hiyeroglif Günlüğü” kitabının tanıtımı ve imza günü yapıldı.

Tüm aktivitelere katılarak gönüllerince eğlenen katılımcılar, FBÇGK katılımcısı olmanın avantajıyla unutulmaz bir 23 Nisan günü geçirmiş oldu. Kutlama saat 14.00 sularında sona erdi.

Fenerbahçe şube ve derneklerinde de 23 Nisan coşkusu yaşandı

Türkiye’nin farklı bölgelerindeki FBÇGK Katılımcıları da Fenerbahçe şube ve derneklerinde 23 Nisan coşkusunu yapılan etkinliklerle doyasıya yaşadı.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Nisan ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/cocukgenclik/haberler/fbcgk-nisan-ayi-etkinlik-takvimi-belli-oldu-439.html

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve etkinlikleri hakkında aşağıdaki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

0(216) 542 16 93 (Gizem)
0(216) 542 16 43 (Pelin)
0(216) 542 16 71 (İrem)
0(216) 542 16 38 (Didem)
0(216) 542 16 90 (Selin)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @FBCocukGenclik
İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı FBÇGK Katılımcıları 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı