Fenercell’den Vip Tarifeye Geçen Taraftarlarımız FB & BJK maçına Gidecek!

18 Nisan 2018 Çarşamba

Ülker Stayumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'ndeki maçlara Fenercell’in davetlisi olarak katılmak ister misin?

Fenercell Mağazası şimdi de Fenerbahçe BJK maçını Fenercell’in davetlisi olarak izlettirecek!

Fenercell Stat Mağazaya(Migros yanı)  gelerek Fenercell’in Prime ayrıcalıklarına sahip 12GB’lık Vip Tarifesine numaranızı taşıyanı, 19 Nisan  Perşembe günü oynanacak Fenerbahçe – Beşiktaş futbol maçına Fenercell’in davetlisi olarak katılma fırsatı yakalayın!

•         Kampanya sadece Fenercell Stat mağazasında geçerli olup, faturalı hattını Fenercell Vip tarifeye taşıyanlar için geçerlidir.

•         Sadece Faturalı Fenercell hat sahibi olacak kişi maça davet edilecektir.

•         Kampanyadan faydalanabilmek için hat sahibinin Fenerbahçe Passolig kartı olması gerekmektedir. Biletler devredilemez.

•         Kampanya belirli kişi ile sınırlı tutulmaktadır. Hat işlemi gerçekleşmeyen müşteri bu fırsattan yararlanamaz. Kampanya belirli bilet limiti ile sınırlıdır.

•         Bilgileri yanlış veya eksik olan ya da Passolig kartı ile tanımlamada oluşabilecek herhangi bir aksi duruma karşı Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. ve Fenercell Mağazası sorumluluk kabul etmez. 


Detaylarwww.fenercell.com