FENERBAHÇE ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ’NÜN 23 NİSAN COŞKUSU

16 Nisan 2018 Pazartesi

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü ve Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü ile ortak olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde sürpriz aktiviteler ve eğlence dolu bir etkinlik düzenliyoruz.

Maraton Fenerium Mağazası Alt Katındaki Düşyeri Çocuk ve Deneyim Kulübü’nde 10.00–14.00 saatleri arasında düzenlenecek olan ve Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarına özel hazırlanan bu etkinlikte çeşitli aktiviteler olacak. Palyaçolar, yüz boyama, sosis balon, top havuzu, karikatürist, ahşap mimarı atölye, duvar boyama, tiyatro gösterimi vb. eğlenceler yer alacak. Sürpriz hediyelerin de verileceği bu etkinliğe katılmak için;

0216 542 16 71 veya 0216 542 16 93 numaralı telefonlardan arayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Ailelere Yönelik Sosyal Sorumluluk ve Çocuk Hakları Komitemiz ile birlikte düzenlediğimiz kitap ve oyuncak toplama kampanyasına sizler de yanınızda getirdiğiniz kitap ve oyuncaklarla destek olabilirsiniz.

23 Nisan coşkusu Türkiye’nin farklı bölgelerindeki Fenerbahçe şube ve derneklerinde yapılacak etkinliklerle de yaşanacak.

İzmir Şube 23 Nisan Etkinliği

İzmir Şubemiz, Menemen ilçesindeki Haykıran Köyü İlkokulu bahçesinde oldukça kalabalık bir ekiple etkinlik yapacak.

Sinop Şube 23 Nisan Etkinliği

Sinop Merkez park alanındaki Atatürk anıtı yanında Sinop Belediyesi’nin yapacağı etkinliklere destek amacıyla stant açılacak. Gelen çocuklar küçük sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Nisan ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/cocukgenclik/haberler/fbcgk-nisan-ayi-etkinlik-takvimi-belli-oldu-439.html

 

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook:@FenerbahceCocukGenclik

Twitter-Instagram:@FBCocukGenclik

İnternet Sitesi:www.fenerbahcecocukgenclik.com