Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı

12 Nisan 2018 Perşembe

1975-76 ve 1978-79 sezonlarında Profesyonel Futbol Takımımızın teknik direktörlük görevini üstlenen ve camiamızın önemli değerlerinden biri olan Necdet Niş, bugün düzenlenen bir dizi törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Necdet Niş için ilk tören Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde düzenlendi. Tesislerdeki Sporcu Anıtı önünde düzenlenen cenaze törenine; Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ile İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya’nın yanı sıra YDK ve Kongre Üyelerimiz, eski sporcularımız, Kulübümüz Şube Kaptanları, Altyapı antrenörleri ve sporcuları ile Niş ailesinin fertleri, sevenleri ve yakınları katıldı.

Törende konuşan eski futbolcularımızdan Ogün Altıparmak, Necdet Niş ile ilgili anılarını anlattı.

Merhum Necdet Niş için ikinci tören Altunizade İlahiyat Fakültesi Camii’nde yapıldı. Buradaki törene Niş ailesinin fertleri, sevenleri ve yakınlarının yanı sıra; Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu ve Ender Alkaya ile Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, YDK ve Kongre Üyelerimiz, eski sporcularımız, Kulübümüz Şube Kaptanları, Altyapı antrenörleri ve sporcuları katıldı.

Merhum Necdet Niş, ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

Camiamızın önemli değerlerinden biri olan merhum Necdet Niş’e Allah’tan rahmet, başta Niş Ailesi olmak üzere merhumun tüm sevenleri, camiamıza ve Türk Futbol Ailesi’ne baş sağlığı dileriz.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı Necdet Niş Son Yolculuğuna Uğurlandı