Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi

21 Mart 2018 Çarşamba
Biga'da bulunan Başkanımız Aziz Yıldırım ve beraberindekiler; gün boyu ziyaretler yaptı, açılışlarını sürdürdü ve gün sonunda dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Bigalı Şehitler Çeşmesi Açıldı

Biga Fenerbahçeliler Derneğimiz tarafından yapılan Bigalı Şehitler Çeşmesi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Başkanımız Aziz Yıldırım'ın yanı sıra; Biga Kaymakamı Mustafa Can, Belediye Başkanı İsmail Işık, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şadan Doğan, Kadıköy Şube Başkanımız İlyas Bulcay, Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam, Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz ve dernek üyeleri katıldı. Açılış sonunda Bigaspor Kulübü Başkanı Mustafa Durak, Başkanımız Aziz Yıldırım'a Bigaspor forması hediye ederek fotoğraf çektirdi.

Başkanımız ve kafilemiz, Biga Sanayi ve Ticaret Odası'na da bir ziyaret gerçekleştirdi. Aynı zamanda Biga Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığını yürüten Şadan Doğan ile başkanlık makamında bir araya gelen Başkanımız, bilgi alışverişinde bulundu.

Başkanımız daha sonra Biga Derneğimiz tarafından kazandırılan bir başka eser “Serkan Acar Çocuk Parkı”nı ziyaret ederek fotoğraf çektirdi.

Son olarak Biga Fenerbahçeliler Dernek binasında dernek üyeleriyle bir araya gelen Başkanımız Aziz Yıldırım, yemek yedi ve üyelerle sohbet etti.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkanımız Aziz Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi