BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA

21 Mart 2018 Çarşamba
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve pota açılışları gerçekleştirmek için Biga Fenerbahçeliler Derneğimizin davetlisi olarak Biga'ya gelen Başkanımız Aziz Yıldırım ve beraberindeki heyet, ilk olarak Doğanlar Yatırım Holding'e bir ziyarette bulundu.

Holdingin merkez binasındaki ziyarette Başkanımız Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Fenerbahçe Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam ve Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz yer aldı.

Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı, Doğtaş Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Güney Marmara Fenerbahçeliler Birliği Başkanı Şadan Doğan ve Yönetim Kurulu tarafından ağırlanan Başkan Yıldırım,  burada kısa bir süre katılımcılarla sohbet etti.

Basın mensuplarına açıklamada bulunan Şadan Doğan, Başkanımız Aziz Yıldırım'ın Biga'da olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ziyaretin sonunda Şadan Doğan,  Doğanlar Holding tarafından hazırlanan ‘Basında Mustafa Kemal Atatürk’ kitabını Başkanımıza hediye etti.

Biga Kaymakamlığı ve Biga Belediye Başkanlığı'na Ziyaret

Başkanımız ve kafilemiz daha sonra Biga Kaymakamlığı ve Biga Belediye Başkanlığına ziyaretler gerçekleştirdi. Biga Kaymakamı Mustafa Can ve Biga Belediye Başkanı İsmail Işık'ı makamlarında ziyaret eden Başkanımız Aziz Yıldırım, sohbetin ardından her iki ilçe idarecilerine imzalı Fenerbahçe formaları hediye etti. Biga Kaymakamı Başkanımız Aziz Yıldırım'a Piri Reis'in haritasını takdim ederken; Biga Belediye Başkanı İsmail Işık da plaket verdi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA BAŞKANIMIZ AZİZ YILDIRIM BİGA’DA