Fenerbahçe taraftarına özel 12GB’lık Fenercell VIP tarife !

20 Mart 2018 Salı

Fenercell’in yepyeni ve çok avantajlı FENERCELL VIP Tarifesi ile her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 SMS, 12 GB cepten internet ve taraftar hatları ile sınırsız konuşmanın keyfini ayda sadece 59TL’ye çıkarın! Üstelik VIP Tarife’ye gelen taraftarımız Fenerbahçemizin Futbol ve Basketbol maçlarını Fenercell’in davetlisi olarak izliyor. Ayrıca Türk Telekom Prime faydalarından da yararlanabiliyor!

Fenercell Vip Tarifeye numarasını taşıyarak gelen veya yeni hat alarak gelen taraftarlarımız  Fenerbahçemizin basket veya futbol maçlarına davetiye kazanıyor! Tarifeye geçiş işleminiz tamamlandıktan sonra her pazartesi günü  FB BASKET veya FB FUTBOL yazıp, 5062’ye ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir. Talepler Pazartesi günleri haftalık olarak toplanıp, en yakın tarihteki uygun maç için değerlendirilecektir.

Fenercell Vip Tarifesinden Türk Telekom Prime Ayrıcalık Kampanyası:

PRIME AYRICALIK yazıp 5555'e SMS gönderen müşterilerimize 24 fatura dönemi boyunca ücretsiz Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketlerinden faydalanacakları kampanya kodları iletilecektir. Ayrıca Fenercell Vip Tarife ile her Cuma Avrupa’ya çift kişilik gidiş dönüş bileti hediyesi ve indirimli konaklama fırsatı sunulmaktadır. Fenercell Vip tarife ile Yurtdışı Özgürlük Kampanyasıyla yurtdışında tam 72 ülkede ücretsiz konuşabilir, mesajlaşabilir, internet keyfi yaşayabilirsiniz. Hemen üye olarak yurt dışında ücretsiz cepte 200DK, 2GB ve 200SMS’in keyfini yaşayabilirsiniz.

Fenercell Vip tarife avantajlarını incelemek için:

http://www.fenercell.com/duyurular/fenercell-vip-tarife-ile-maca-gitmeyen-fenercellli-kalmayacak_1093.html