Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Çocuk Gelişim Fuarı’na Katıldı

19 Mart 2018 Pazartesi

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, 15 -18 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen Çocuk Gelişimi Fuarı’na katıldı.

0-10 Yaş arası çocukların sosyal, duygusal, zihinsel, kültürel ve bedensel açıdan iyi yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla İstanbul Fuar Merkezinde ikincisi düzenlenen fuarda FBÇGK standında birçok taraftarımız Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve etkinlikleri hakkında bilgilendirildi.  4 gün süren fuarın ikinci gününde Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü internet sitesinde ebeveynler için her ay düzenli olarak yazılar yazan Aile Terapisti Neslihan Aslıhan’ın “Teknoloji Bağımlılığı” ile ilgili yaptığı söyleşi de kalabalık bir katılımla gerçekleşti.

Ziyaretçilere Fenerbahçe ve Türk bayraklarının da hediye edildiği fuarda Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü standı en çok ilgi gören stantlardan biri oldu. Fuar ziyaretçileri için her gün çeşitli sürprizlerin yer aldığı FBÇGK standında birçok çocuk ve genç için katılımcı olma işlemleri gerçekleştirildi.


Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Mart ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.


http://www.fenerbahce.org/cocukgenclik/haberler/fbcgk-mart-ayi-etkinlik-takvimi-belli-oldu-415.html

 

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:
0(216) 542 16 93 (Gizem)
0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 38 (Didem)
0 (216) 542 1643) Erhan)
0(216) 542 16 90 (Selin)      

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik

Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik

İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar