Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi

18 Mart 2018 Pazar
Fenerbahçemiz ile Galatasaray arasında oynanan maçı izlemek için dün Almanya ve İsviçre'den İstanbul'a gelen derneklerimiz, bugün akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Dalyan Kulüp’te organize edilen yemeğe dernek başkan ve yöneticilerinin yanı sıra eski yöneticilerimizden Yasemin Merçil ile Dernekler Sorumlumuz Murat Boyraz da katıldı.

Dernek üyelerinden Kulübümüze temsilci üyelik kaydını yaptıran misafirlerimize Yasemin Merçil tarafından üyelik formları verildi. Organizasyon toplu fotoğraf çekimiyle tamamlandı.     
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi Derneklerimiz Yemekte Bir Araya Geldi