FBÇGK Yürütme Kurulu "Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna" Sergisine Katıldı

18 Mart 2018 Pazar
Başkanımız Aziz Yıldırım’ın vizyonu doğrultusunda 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Yürütme Kurulu, 19 Mart Çanakkale Deniz Savaşları’nın 103. Kuruluş yıldönümü vesilesiyle kulübümüzce düzenlenen ve Dr. R. Sertaç Kayserilioğlu’nun özel koleksiyonundan hazırlanan “Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” adlı serginin açılışında yer aldı.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleşen sergiye Başkanımız Aziz Yıldırım’ın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin de katıldı. Sergide Çanakkale Savaşı’na ait yüzlerce savaş malzemesi ve dokümanın asılları sergilendi. Şükrü Birand’ın açılış konuşmasının ardından Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük Çanakkale Savaşı’nın önemi ile ilgili bir konuşma gerçekleştirdi. Yoğun ilginin olduğu sergide davetlilere Çanakkale Savaşları’ndaki askerlerin öğün olarak tükettiği üzümlü ekmek ve üzüm hoşafı ikram edildi. Ayrıca Tokat’tan gelerek dönemin askeri kıyafetlerini giyen gençler serginin ilgi odağı oldu.

FBÇGK Başkanı Okan Yelkovan’ın da yer aldığı Yürütme Kurulu üyeleri sergide yer alan savaş malzemeleri ve dokümanları ilgiyle incelerken günün anısına Başkanımız Aziz Yıldırım ve sergiye katılan Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:
0(216) 542 16 93 (Gizem) 
0(216) 542 16 71 (Pelin) 
0(216) 542 16 38 (Didem) 
0 (216) 542 1643 (Erhan) 
0(216) 542 16 90 (Selin)     

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:
Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

FBÇGK Yürütme Kurulu "Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna" Sergisine Katıldı FBÇGK Yürütme Kurulu "Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna" Sergisine Katıldı FBÇGK Yürütme Kurulu "Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna" Sergisine Katıldı FBÇGK Yürütme Kurulu "Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna" Sergisine Katıldı FBÇGK Yürütme Kurulu "Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna" Sergisine Katıldı