FBÇGK Katılımcıları Darüşşafaka Basket Maçı Öncesinde "Çak" Seremonisine Çıktı

18 Mart 2018 Pazar
Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 21. haftasında Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynadığı Darüşşafaka Basket maçı öncesinde Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları Çak Seremonisine çıktı.

Maç öncesinde Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtlerini giyerek parkede hazır bulunan çocuklar sahaya çıkan erkek basketbol takımımıza Çak Seremonisi ile başarılar dilediler ve dünyanın en güzel takımıyla unutulmaz bir deneyim yaşadılar.  FBÇGK’li çocuklar seremoninin ardından aileleriyle birlikte tribünlerdeki yerlerini alarak maç boyunca takımızı destekledi.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün sosyal medya adreslerinde yapılan duyuru sonrasında telefonla kayıt yatırarak seremonide yer alma şansı elde eden katılımcılar bu eşsiz hatıra için FBÇGK ekibine teşekkürlerini iletti.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Mart ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/cocukgenclik/haberler/fbcgk-mart-ayi-etkinlik-takvimi-belli-oldu-415.html

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında aşağıdaki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: 
 
0(216) 542 16 93 (Gizem)
0(216) 542 16 71 (Pelin) 
0(216) 542 16 43 (Erhan) 
0(216) 542 16 38 (Didem) 
0(216) 542 16 90 (Selin)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri: 

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik 
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik 
İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

FBÇGK Katılımcıları Darüşşafaka Basket Maçı Öncesinde "Çak" Seremonisine Çıktı FBÇGK Katılımcıları Darüşşafaka Basket Maçı Öncesinde "Çak" Seremonisine Çıktı FBÇGK Katılımcıları Darüşşafaka Basket Maçı Öncesinde "Çak" Seremonisine Çıktı FBÇGK Katılımcıları Darüşşafaka Basket Maçı Öncesinde "Çak" Seremonisine Çıktı