Fenerbahçe Doğuş’un One Team Projesi Çalışmaları Devam Ediyor

07 Mart 2018 Çarşamba

Turkish Airlines EuroLeague’in sosyal sorumluluk organizasyonu olan One Team projesi kapsamında, Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız ve Özel Olimpiyat Türkiye sporcuları ikinci hafta  çalışmalarını gerçekleştirdi.

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız ve Özel Olimpiyatlar Türkiye’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği sekiz haftalık bu projede 12 özel olimpiyat sporcusu, sekiz partneriyle birlikte takımımızın One Team partneri olarak yer alıyor.

Bu hafta gerçekleştirilen çalışmalarda, Fenerbahçe Doğuş Altyapı Antrenörü Erman Erel ve Özel Olimpiyat Türkiye antrenörleri, çeşitli basketbol oyunları ile Özel Olimpiyat Türkiye sporcularının antrenman yapmalarına yardımcı oldular.

İdmanlarda; top hakimiyeti, paslaşma ve top sürme gibi çeşitli basketbol drilleri ile sporcuların partnerler ile ortaklaşa hareket ederek, günlük yaşamda karşılaşabilecekleri sosyalleşme sorunlarını en aza indirgemeleri sağlandı.

Proje kapsamında, Özel Olimpiyat sporcuları ile Fenerbahçe Doğuş oyuncuları önümüzdeki haftalarda bir araya gelecekler.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Fenerbahçe Doğuş’un One Team Projesi Çalışmaları Devam Ediyor Fenerbahçe Doğuş’un One Team Projesi Çalışmaları Devam Ediyor Fenerbahçe Doğuş’un One Team Projesi Çalışmaları Devam Ediyor Fenerbahçe Doğuş’un One Team Projesi Çalışmaları Devam Ediyor