FBÇGK Katılımcıları Kadın Basketbol Takımımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı

04 Mart 2018 Pazar

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Katılımcıları, Kadın Basketbol Takımımızın, Bilyoner.com Kadın Basketbol Ligi 19. hafta mücadelesinde Yakın Doğu Üniversitesi takımı ile Metro Enerji Salonu’nda oynadığı maç öncesinde seremonide yer aldı.


Kulübün sosyal medya hesaplarında yapılan duyuru ile belirlenen 12 katılımcı, maç öncesinde Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtlerini giyerek parkenin kenarında sıralandı. Ardından basketbolcularımızla birlikte el ele sahaya çıktılar. Kadın basketbolcularımıza maç öncesinde başarılar dileyen çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Seremoniye katılan çocukların aileleri de en az çocukları kadar heyecanlanarak kendilerine bu şansı veren Çocuk ve Gençlik Kulübü ekibine teşekkürlerini iletti.

6-12 yaş aralığındaki çocuklar Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcısı olmanın avantajıyla Erkek Basketbol, Kadın Basketbol, Erkek ve Kadın Voleybol maçlarımızda seremoniye çıkıyor.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Mart ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/cocukgenclik/haberler/fbcgk-mart-ayi-etkinlik-takvimi-belli-oldu-415.html

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

0(216) 542 16 93 (Gizem)

0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 38 (Didem)

0 (216) 542 1643) Erhan)
0(216) 542 16 90 (Selin)      

 

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik

Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik

İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

FBÇGK Katılımcıları Kadın Basketbol Takımımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı FBÇGK Katılımcıları Kadın Basketbol Takımımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı