İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi

04 Mart 2018 Pazar
Fenerbahçe Spor Kulübü Kadıköy Şubesi Olağan Genel Kurulu, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapıldı.

Yoğun katılımla gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu, İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başladı. Ardından kürsüye gelen başkan adayı İlyas Bulcay, genel kurul üyelerine seslendi. Konuşmasında; geçmiş dönemde Kadıköy Şubesi olarak hayata geçirdikleri projelerden bahseden İlyas Bulcay, ilerleyen dönemde yapılması planlanan sosyal sorumluluk projelerinden de söz etti. Şube faaliyet raporunun okunmasının ardından seçime geçildi. Olağan Genel Kurulda, başkanlığa tek aday olarak giren İlyas Bulcay, üye oylarının tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

Gerçekleştirilen secimin ardından bir kez daha kürsüye gelen Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, kendisini yeniden başkanlığa layık gören üyelere teşekkür etti. Bulcay, "Resmi anlamda 2015 diyelim ama ben doğduğumdan beri Fenerbahçe’ye hizmet ediyorum. Bir Fenerbahçeli, her yerde her zaman ait olduğu bu camiaya hizmet eder. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve Yönetimimiz her konuda yanımızda ve destekçimiz. Çok fazla projelerimiz var. Geçtiğimiz dönemde bunların bir kısmını gerçekleştirebildik. İnşallah ilerleyen dönemde bunların daha fazlasını yapacağımıza inanıyoruz. Fenerbahçe’ye büyük katkılar yapabileceğimizi biliyoruz, çünkü Fenerbahçe bunu hak ediyor.” dedi.

Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, konuşmasının ardından tebrikleri kabul etti.

Olağan Genel Kurul, şube yönetim kurulu üyelerinin çekildiği toplu fotoğrafla sona erdi.

KADIKÖY ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

BAŞKAN: İlyas Bulcay
YÖNETİM KURULU ASİL: Barbaros Gönençgil, Erkan Sandıkçı, Serkan Gökmen, Sertaç Zağpus, Fikret Civak, Özlem İlk.
YÖNETİM KURULU YEDEK: Barış Gündoğdu, Emre Ersel Sayar, Fatma Handan Ünlü, Yaşar İbrahim Morpınar, Servet Tuna Aydın, Süreyya Rasim Baltan.
DENETİM KURULU ASİL: Fatih Koca, Ali Yıldız, Enver Yavuz.
DENETİM KURULU YEDEK: Atilla Bolulu, Savaş Çetinkaya, Ömer Erdaş.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi İlyas Bulcay Yeniden Başkan Seçildi