ABD’DEN FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE ÖNEMLİ ZİYARET

02 Mart 2018 Cuma
Amerika Portland State Üniversitesi Rektörü Rahmat Shoureshi Fenerbahçe Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Rıza Büyükuslu’yu ziyaret etti.

Bu ziyaret kapsamında Fenerbahçe Üniversitesi fakülte ve bölümleri ile Portland State Üniversitesi akademik programları arasında yapılacak olan iş birlikleri, öğrenci ve akademisyen değişim programları, proje bazlı çalışmalar, ortak diploma programları ve İngilizce Hazırlık Okulu’nun güçlendirilmesi konularında görüşmeler yapıldı.

Fenerbahçe Üniversitesi Koordinasyon Birimi ile gerçekleşen toplantı sonrasında Fenerbahçe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ve İletişim Fakültesi’nin yararlanacağı Fenerbahçe Spor Kulübü’nün spor ve iletişim altyapısı, televizyon, radyo ve sosyal medya birimleri incelendi.

Portland State Üniversitesi Rektörü Rahmat Shoureshi’nin Kulüp ziyareti Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticileri ve Yetkilileri ile tanışma ve stat turu ile tamamlandı.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

ABD’DEN FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE ÖNEMLİ ZİYARET ABD’DEN FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE ÖNEMLİ ZİYARET ABD’DEN FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE ÖNEMLİ ZİYARET ABD’DEN FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE ÖNEMLİ ZİYARET ABD’DEN FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE ÖNEMLİ ZİYARET ABD’DEN FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ’NE ÖNEMLİ ZİYARET