Sinop Şubemiz 2. Genel Kurulunu Yaptı

02 Mart 2018 Cuma

Fenerbahçe Spor Kulübü Sinop Şubesi 2. Genel Kurulunu yaptı. Yapılan seçimde      İ.Ertan Gümüş oy birliğiyle tekrar şube başkanlığına seçildi.

Sinop Şubemizin 2.Genel kurulunu şube binasında yaptı. Şube başkanı İ.Ertan GÜMÜŞ yaptığı konuşmada “ Fenerbahçe Spor Kulübüne yakışır bir kongre gerçekleştirdik. Kazanan Fenerbahçemiz olmuştur. Üyelerimizin verdiği destek ile yeni yönetim ve denetim kurullarını seçtik. Genel kurulumuza katılan tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Geçen dönemde beraber görev yaptığım tüm yönetim ve denetim kurul üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim, yine bu dönem beraber yol arkadaşlığı yapacağımız yönetim kurulu, denetleme kurulu arkadaşlarıma da beraberce başarılı çalışmalar diliyorum. Hedefimize en yakın zamanda ulaşacağımıza inanıyorum.

Yapılan oylamada ; Başkanlığa İ.Ertan GÜMÜŞ, Şube Yönetim kurulu için , Asil üyeliklere Akın KAYA, İsmet DAMAROĞLU, Sinan SEVİM , İrfan SİVRİ , Mehmet PEKER , Ahmet KEÇELİ. Yedek üyeliklere ; Ergün KAYA , Halil İbrahim BAŞ , Tanju Şevket ÖVET ,Akın UĞUR ,Aykut YILMAZER , Hüseyin TURHAL . Şube Denetim Kurulu üyeliklerine Halil İbrahim BAŞ ,Doğaner BOZOĞLU , Hasan YILDIZ. Yedek üyeliklerine Halit FİDAN, Hüseyin TURHAL, Kamil TERCÜMANOĞLU seçildiler.

Kongreye katılan Üyeler Şube faaliyetlerinin kesintisiz sürdürülmesi ve üye sayılarının artırılması için herkesin üzerine düşeni yapması ve Yönetim Kuruluna destek olunması istendi. İyi niyet ve takımın şampiyonluğu temenni edilerek toplantıya son verildi.

 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar