Zeljko Obradovic ile Nikola Kalinic’in Maç Önü Görüşleri

01 Mart 2018 Perşembe
Turkish Airlines EuroLeague 2017-2018 sezonu 24. maçında İspanya temsilcisi Real Madrid’e konuk olacak olan Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızda koç Zeljko Obradovic ile Sırp oyuncumuz Nikola Kalinic, resmi internet sitemize açıklamalarda bulundu. Obradovic üst seviyede bir basketbol oynamaları gerektiğine değinirken, Kalinic ise zorlu bir maça çıkacaklarının altını çizdi.

Zeljko Obradovic, “Sezon boyunca birçok sakatlık sorunu yaşayan ama buna rağmen iyi basketbol oynamanın yolunu hep bulabilmiş bir takımla karşılaşacağız. EuroLeague’deki son maçlarında Barcelona’ya karşı çok etkileyici bir oyun ortaya koydular. Eğer onlara karşı iyi bir sonuç almak istiyorsak, üst seviyede bir basketbol oynamalıyız” dedi.

Nikola Kalinic ise, “Çok zorlu ve önemli bir maç olacak. EuroLeague’deki son karşılaşmamızı kazandık. Aynı enerji, istek ve motivasyonla devam etmek istiyoruz. Bence harika bir maç olacak. Normal sezonun sonuna uzun bir süre kalmadı. Önümüzde sadece 7 karşılaşma var. Artık her mücadele önemli. Kendimizi Real Madrid maçına hazır hissediyoruz. Kesinlikle çok iyi bir karşılaşma olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.