Şener Özbayraklı: "Kazanamadığımız için üzgünüz"

01 Mart 2018 Perşembe
Profesyonel Futbol Takımımızın başarılı futbolcusu Şener Özbayraklı, 2-2 eşitlikle tamamlanan Beşiktaş derbisinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İyi mücadele ettiklerini belirten Şener, kazanamadıkları için üzgün olduklarını ifade etti.

İlk olarak maçı değerlendiren Şener, “Pazar günü bize yakışmayan bir futbol oynamıştık. Her futbolcunun bir kötü dönemi vardır. Takım arkadaşlarımın da bazen kötü oynamaya hakkı var ama biz Fenerbahçe’de oynadığımız için bunu hak etmiyoruz. Böyle bir lüksümüz yok. Bunu telafi etmek için bunun bilincindeydik. Bugün takım arkadaşlarım çok iyi mücadele ettiler. Kazanamadığımız için üzgünüz. Fenerbahçe taraftarına ve tüm Türkiye’ye böyle zevkli maç izlettiğimiz için büyük keyif aldım” dedi.

Kırmızı kartlarla ilgili de konuşan Şener, “Geriye düştük ama yine öne geçmeyi bildik. Derbilerde bu şekilde olaylar oluyor. Art niyetli değillerdi ama bize yakışmayan şeyler. Derbi maçlar adrenali yüksek maçlar oluyor. Tecrübeli insanlarız, daha sakin olmalıyız. Derbi atmosferi biraz daha farklı oluyor. İzleyenler keyif almıştır, biz de keyif aldık. İnşallah turu geçen taraf biz oluruz” ifadelerini kullandı.