Edirne Şubemiz Genel Kurulunu Yaptı

01 Mart 2018 Perşembe

Fenerbahçe Spor Kulübü Edirne Şubesi 2. Olağan Kurulu 25 Şubat 2018 Pazar günü Gloria Park Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Genel kurulda Cavit Alamut ve Orkun Şapolya başkanlığa adaylığına bildirdi.Hazuruna sunulan önerge ile Edirne Belediye Başkanı (aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyemiz) Recep GÜRKAN Kongre Divan Başkanlığı’na oybirliği ile seçildi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, şehitlerimiz, kulübün kurucuları, ebediyete intikal eden başkan, yönetici, sporcu, kulüp çalışanları ve taraftarlarımız anısına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kongre devam etti.

Katılımın yüksek olduğu Genel Kurulda Cavit ALAMUT başkanlığa seçildi.

Cavit ALAMUT yaptığı konuşmada “ Fenerbahçe Spor Kulübüne yakışır bir kongre gerçekleştirdik. Kazanan Fenerbahçemiz olmuştur. Sayın Aziz YILDIRIM, Edirne’de ilki yapılmaya başlanan Fenerbahçe Evi Projesinin tamamlanması için gösterdiği emeğin daha fazlasını bizlerden beklediğini ve bunun sözünü bizzat bizlerden aldığı için gururlu olduğunu bildirmiştir. Kulübümüzün ve Camiamızın başarıları için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan seçim sonucunda;

Başkan : Cavit ALAMUT

Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri : Ali YÜRÜK, Engin DEMİRCİ, Nedim MERCAN, Nadir KARTAL, Çağrı MUŞTU, Ömer EREN

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Çağatay GİRAY, Mehmet ARIDICI, Necdet DİRİCAN, İshak Coşkun KAYNAK, Sadık KOMAN, Tolga ONÜÇLER

Denetim Kurulu Asıl Üyeleri : Ertuğrul TANRIKULU, Gökhan NAMLICI, Meriç VAREL

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri : Burkay MAZLUM, Yaşar PEKER, Nurhayat EREN

Kongre Delegeleri : Hakan ÇALEN, Mehmet HASKÖYLÜ şeklinde belirlendi.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar