Salih Erdoğan Tavacı ve Natalia Pereira’nın Maç Önü Görüşleri

26 Şubat 2018 Pazartesi
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. ve son hafta maçında Çekya ekibi Agel Prostejov ile Burhan Felek Spor Salonu'nda karşılaşacak. Yarın oynanacak maç öncesi Başantrenörümüz Salih Erdoğan Tavacı ile Brezilyalı smaçörümüz Natalia Zilio Pereira, Resmi Sitemize açıklamalarda bulundular.

Galibiyet hedeflediklerini söyleyen Salih Erdoğan Tavacı, "Şampiyonlar Ligi’ndeki son maçımıza kendi evimizde Agel Prostejov karşısında çıkacağız. CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki son maçımızdan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Bu maçın bir başka önemi de hafta sonu ligde oynayacağımız play-off maçları için moral kazanmak. Kazanmak için oynayacağız. Umarım gelenlere iyi bir oyun izletiriz" dedi.

Natalia Pereira da, "İyi bir takım olduğumuzu göstermek ve moral kazanmak için güzel bir maç olacak. Taraftarlarımızın bizi her maç desteklemeleri çok önemli, onlarla daha güçlüyüz. Bizi desteklesinler" diye konuştu. 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Salih Erdoğan Tavacı ve Natalia Pereira’nın Maç Önü Görüşleri Salih Erdoğan Tavacı ve Natalia Pereira’nın Maç Önü Görüşleri