Muş Şubemiz Genel Kurulunu Yaptı

26 Şubat 2018 Pazartesi

Fenerbahçe Spor Kulübü Muş Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.  Genel kurulda tek aday olan Mehmet Şirin Sezer, üst üste ikinci kez başkanlığa seçildi.

Fenerbahçe Muş Şubesi 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı, geçmiş dönem yönetim kurulu adına, Mehmet Şirin Sezer’in kongre toplanma yeter sayısına ulaşıldığını bildirmesiyle başladı. Üyelere sunulan önerge ile Sırrı Söylemez Kongre Divan Başkanlığı’na, Pınar Kurubaş, Nadir Mutlu ve Semih Temurçin divan üyeliklerine oybirliği ile seçildi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, şehitlerimiz, kulübün kurucuları, ebediyete intikal eden başkan, yönetici, sporcu, kulüp çalışanları ve taraftarlarımız anısına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kongre devam etti.

Mehmet Şirin Sezer konuşmasında, “Fenerbahçe’mize bu iftirayı atanlara karşı Ülkemizde eşsiz bir liderlik dersi veren Sayın Aziz Yıldırım Bey’in başkanlığında Camiamız ile davamızla ilgili mücadelemiz sonuna kadar sürecektir. Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Daha çok çalışmak için mücadele edeceğiz” dedi.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar