Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi

24 Şubat 2018 Cumartesi
Fenerbahçemiz, yarın ligde Beşiktaş  ile oynayacağı 23. hafta müsabakasının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı. Tesislerimize gelen Asbaşkanlarımızdan Ali Yıldırım ve İlhan Ekşioğlu da bir süre antrenmanı takip ettiler.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde Can Bartu Tesislerimizde gerçekleştirilen antrenman, saat 16.00’da başladı. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından 3 gruba ayrılan oyuncularımız; 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Pas çalışması ve çift kale maçın ardından antrenman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla noktalandı.

Bu antrenmanla yarın Beşiktaş ile Vodafone Park’ta oynayacağı maçının hazırlıklarını tamamlayan Profesyonel Futbol Takımımız, tesislerimizde kampa girdi.
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi