Düzce Şubemizden Sosyal Sorumluluk Projesi

17 Şubat 2018 Cumartesi
Düzce Şubemiz örnek bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza atarak, Düzce’nin Gölyaka İlçesinde bulunan Hacıyakup Köyü İlk ve Orta Okulu’na sınıf tefrişatı, fen laboratuvarı ve kütüphane kazandırdı.

Gerçekleştirilen açılış törenine; Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş, İl Jandarma Komutan vekili Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, fenerbahçe’nin eski futbolcularından merhum Selçuk Yula’nın ağabeyi Semih Yula, Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından Cemil Turan, Müjdat Yetkiner, Zafer Tüzün ile Türk Sineması tarihinde “Ayşecik” lakabıyla tanınan ünlü sinema sanatçısı Zeynep Değirmencioğlu ile Berkan Aktuna, Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şube Başkanı Selahattin Kudu ve yönetim kurulu ile kongre ve temsilci üyeleri, Düzce üniversitesi Fenerbahçe Topluluğu katıldı.

Açılış kurdelesinin kesildiği Fen Laboratuvarına Serkan Acar’ın adı, Kütüphaneye Selçuk Yula’nın adı, sınıfa ise Ercan Aktuna’nın adı verildi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar