Atletlerimiz Ödülleri Topladı

16 Şubat 2018 Cuma
Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen ödül törenine atletlerimiz damga vururken, Kulübümüz ve Başkanımız Aziz Yıldırım da ödüle layık görüldü.
 
Gönen Otel’de düzenlenen törende  "Yılın Kulübü Özel Ödülü" Fenerbahçe Spor Kulübü’ne,  "Türkiye Atletizm Federasyonu Onur Ödülü" de Başkanımız Aziz Yıldırım’a verildi. Kulübümüz ve Başkanımız adına ödülleri Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya alırken, gecede Fenerbahçe Atletizm Şubemiz Sorumlusu Gürsel Özyurt da hazır bulundu.

Sarı lacivertli atletlerimizden 200 metrede Dünya Şampiyonu olan Ramil Guliyev’e "Yılın Erkek Atleti" ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak takdim ederken, Guliyev’in antrenörü Oleg Mukhin de "Yılın Erkek Antrenörü" ödülünün sahibi oldu.
 
Cirit atmada Dünya beşincisi olan sarı lacivertli atletlerimizden EdaTuğsuz "Yılın Kadın Atleti" ödülüne, gülle atmada 23 Yaşaltı Avrupa Şampiyonu Osman Can Özdeveci "Yılın 23 Yaşaltı Erkek Atleti", yüksek atlamada Balkan Gençler Salon Şampiyonası Şampiyonu Alperen Acet "Yılın 20 Yaşaltı Atleti" ödüllerine layık görüldüler.

Sarı lacivertli atletlerimizden 100 metrede Yıldız Kızlar Dünya Şampiyonu Mizgin Ay da "Yılın 18 Yaşaltı Kız Atleti" ödülünün sahibi oldu. Mizgin’e de ödülünü Balkan Atletizm Federasyonları Birliği Başkanı ve Avrupa Atletizm Federasyonu Başkan Vekili Dobromir Karamarinov verdi.
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar