Derneklerimizden Örnek Davranış

14 Şubat 2018 Çarşamba
Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün sosyal sorumluluk projelerini ilke edinen dernekleri, dünyanın ve Türkiye’nin her köşesinde yardımlarını sürdürüyor.

Bu kapsamda yurt dışında faaliyetlerini sürdüren; Köln, Dortmund, Augsburg, Reutlingen, Bremen, Hamburg, Frankfurt, Stuttgart, Landshut, Koblenz Fenerbahçe Dernekleri ile Sakarya Fenerbahçeliler Derneği'nin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra; M. Erbil Şengül, Bülent Kaşdoğan, Selahattin Kudu, Şadan Doğan ve Mürsel Uğur Şairoğlu bir araya gelerek Diyarbakır’ın Sur İlçesi’nde bulunan Soğanlı İlköğretim Okulu’nun iç ve dış cephe tadil işlemlerini gerçekleştirdi.

Bu bağlamda emeği geçen tüm derneklerimize ve şahıslara teşekkür eden Okul Müdürü Mithat Yıldız, “Yardımlarınız, sayesinde küçük bir okulun yüzlerce çocuğunun gülümsemesine sebep oldu. Sevgili Başkanım Aziz Yıldırım; Türk gelenek ve göreneklerinde değerlerimizden olan yardımlaşma ve dayanışmayı tekrar hatırlamamıza sebep oldunuz. İyi ki varsınız” dedi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar