İnegöl Derneğimizden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı’na Ziyaret

13 Şubat 2018 Salı
İnegöl Fenerbahçeliler Derneği başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette; İnegöl Fenerbahçeliler Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a yeni görevinde başarılar diledi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise, İnegöl Fenerbahçeliler Derneği’nin yaptığı faaliyetlerinden, İnegöl’e İnegöl Fenerbahçeliler Derneği Hamamlı Ana İlk ve Orta Okulu’nu yaptırdığından haberdar olduğunu, derneğin 11 yılda birçok sosyal, sportif ve kültürel etkinlik yaptığını bizzat gözlemlediğini, bir kaç kez de katıldığını beyan ederek, dernek faaliyetlerinin artarak devam etmesini diledi.

Daha sonra bir konuşma yapan Dernek Başkanı Cemal Arık, “İnegöl Fenerbahçeliler Derneği olarak kuruluş amacımız; sadece dernekte maç izlemek, Fenerbahçe maçlarına gitmek, maç organizasyonları yapmak değil; öncelikle İnegöl’de diğer takım taraftarları ile dostluk kurmak, tahammül ve hoşgörü ile İnegöl’de diğer takım taraftarları ile ayrışma değil bütünleşme amacında olduğumuzu ifade etmek” dedi.

Aynı zamanda 11 yıllık dernek olarak 100’den fazla kültürel, sosyal ve sportif etkinlik yaptıklarını sözlerine ekleyen Cemal Arık, 25 dönümlük bir hatıra ormanı ve 10 derslikli İnegöl Hamamlı Fenerbahçeliler Derneği Ana, İlk ve Orta Okulu’ndan oluşan 10 derslikli spor ve sosyal tesisleri olan okulu yaptıklarını belirtti.

Ziyaretin sonunda yetkililer, İnegöl’de dernek olarak sosyal tesisler yapmak istediklerini ve bu konuda arsa desteği sağlamasını talep ettiler. Ziyaret, çekilen toplu fotoğrafla tamamlandı.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar