Spor Toto Türkiye Boks Ligi’nde İlk Hafta Sona Erdi

12 Şubat 2018 Pazartesi
Türkiye Boks Federasyonu tarafından bu yıl hayata geçirilen Spor Toto Türkiye Boks Ligi’nde ilk hafta, bugün yapılan müsabakalarla sona erdi.

Ankara Atatürk Spor Salonu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonda bugün 6 takım arasında oynanan 30 maç ile ligin ilk haftası tamamlandı. Spor Toto Türkiye Boks Ligi’nde 9 sporcuyla(49 kg Ramazan Özboğanlı, 52 kg Muhammed Ünlü, 56 kg Selçuk Eker, 60 kg Hakan Doğan, 64 kg Muhammed Gültekin, 69 kg Cavit Quliyev, 75 kg Önder Şipal, 81 kg Burak Aksın, +91 kg Eren Uzun) mücadele eden Fenerbahçe Boks Şubemiz, ilk hafta maçında Ankara Sağlık SK ile karşı karşıya geldi. Heyecan dolu maçların ardından Ankara Sağlık SK’yı 9-1 yenen Fenerbahçe Boks Şubemiz sporcuları ilk haftayı 3 puanla kapattı.

Spor Toto Türkiye Boks Ligi'nde ilk hafta sonunda; Fenerbahçe, Ankara ASKİ, Beşiktaş, Erzurum Gençlik ve Spor ile Hatay Kocaçınar SK takımları ilk haftayı 3’er puanla tamamlarken, Mersin MESKİ ile Samsun İlkadım Spor Kulüpleri 1’er puan aldı.

Kayseri Birlik SK, İstanbul Bağcılar Olimpik SK, Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar SK, Malatya Turgut Özal Boks Kulübü ile Ankara Sağlık Spor SK ise ilk haftayı puansız kapattı.

Spor Toto Türkiye Boks Ligi’nin 2. hafta maçları 24-25 Şubat tarihlerinde İstanbul’da oynanacak.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar