Hasan Ali Kaldırım: "Özgüven ve moral açısından önemli bir 3 puandı"

11 Şubat 2018 Pazar
Profesyonel Futbol Takımımızın başarılı oyuncularından Hasan Ali Kaldırım, zor bir maçı geride bıraktıklarını söyledi. Kazanılan 3 puanın özgüven ve moral açısından önemli olduğunu belirten Hasan Ali, rakibe pozisyon vermemiş olmalarının da altını çizdi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Hasan Ali, “Beklediğimiz gibi zor bir maç oldu. Rakibimizin kendi sahasında aldığımız 3 puan hem özgüven hem de moral açısından önemli. İlerleyen haftalarda bize güç verecek. Maça konuştuğumuz gibi önde baskı yaparak başladık ve rakibimizi hataya zorladık. Hatalar da yaptılar. İlk yarıdaki pozisyonları değerlendirsek maçı erken kopartabilirdik. Rakibi de tebrik ediyorum, iyi oynadılar. İkinci yarıda yine önemli gol pozisyonlarına girdik. Daha fazla gol atabilirdik. Önemli olan 3 puandı. Rakibe pozisyon vermedik, bu da önemli. Gelecek haftalar için çok önemli bir 3 puan. Sonuna kadar götüreceğiz. İnşallah hem seyirciler hem de bizler için güzel bir şampiyonluk yarışı olur” dedi.

Maça hazırlanmak için çok zaman olmadığını da belirten Hasan Ali, “Dün ve bugün rakibi analiz ettik, videolar izledik. Önemli olan baskıydı. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Çok koştular, mücadele ettiler” şeklinde konuştu.