Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı

07 Şubat 2018 Çarşamba

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın başarılı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Altyapı Çalıştayı’na konuk oldu.

TBF tarafından düzenlenen ve altyapı antrenörlerinin katıldığı etkinlik yaklaşık iki saat sürdü. Çalıştayda, Başantrenörümüz Zeljko Obradovic’in yanı sıra, ülkemizin önemli antrenörlerinden ve son olarak Alba Berlin’i çalıştırmış olan Ahmet Çakı da konuşmacı olarak bulundu. Çalıştayın moderatörlüğü ise İsmail Şenol tarafından yapıldı.

Etkinlikte, Zeljko Obradovic ve Ahmet Çakı altyapıya yönelik konu başlıkları üzerinden görüşlerini belirtirken, aynı zamanda antrenörler tarafından yöneltilen soruları da yanıtladı. Obradovic, basketbol kariyeri boyunca yaşadığı tecrübeleri altyapı antrenörleriyle paylaşırken, kariyer gelişimlerine yönelik tavsiyelerini de iletti.

Keyifli bir sohbete sahne olan TBF Altyapı Çalıştayı’na yaklaşık 200 altyapı antrenörü katılım gösterdi


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı Zeljko Obradovic, TBF Altyapı Çalıştayına Katıldı